Flexus Emulsja 50 ml
certyfikat on-line

Flexus Emulsja 50 ml

Producent: Valentis

Dostępność: dostępny

Ocena:

(0 opinii)

Dodaj swoją opinię

Cena:

61,00 zł

Ilość: szt.

paczkomaty 24/7

Flexus Emulsja przeciwbólowa na stawy

Emulsja Flexus zawiera w składzie kwas hialuronowy oraz mukopolisacharydy. Zapewnia odżywianie stawów substancjami, które pomagają utrzymać ich właściwości biomechaniczne. Emulsja działa wspomagająco po urazach takich jak skręcenia i nadciągnięcia stawów oraz w początkowych zmianach zwyrodnieniowych stawów kolanowych, barkowych i kręgosłupa.

Mukopolisacharydy – są rodzajem substancji, naturalnie występującej w stawach, zapewniają ich elastyczność i doskonałe smarowanie.
Kwas hialuronowy – jest naturalnym składnikiem mazi stawowej. Do jego głównych funkcji należy zapewnienie lepkości i smarowania stawów.
Kwas hialuronowy jest składnikiem posiadającym właściwości absorpcyjne dla mukopolisacharydów w celu łatwiejszego przenikania przez kilka warstw skóry.

Flexus Emulsja – wskazania

  • Wspomagająco po urazach takich jak skręcenia i nadciągnięcia stawów;
  • W łagodnych dolegliwościach stawowych;
  • W czasie uprawiana sportu i rekreacji.


Flexus Emulsja – sposób użycia

Dla osób dorosłych zaleca się zażywanie po 2 tabletki dziennie popijając szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie stosować jako środka zastępującego posiłek. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem suplementu diety FLEXUS należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Flexus Emulsja – skład

  • Mukopolisacharydy
  • Kwas hialuronowy
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl