Allerco emulsja do kąpieli 400 ml
certyfikat on-line

Allerco emulsja do kąpieli 400 ml

Producent: Allerco

Dostępność: dostępny

Postać: emulsja

Działanie: Nawilżające, Hipoalergiczny

Ocena:

(0 opinii)

Dodaj swoją opinię

Cena:

31,09 zł

Ilość: szt.

paczkomaty 24/7

Allerco emulsja do kąpieli 400 ml


Opis

Emulsja do kąpieli Allerco to preparat emolientowy przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Rekomendowana jest jako dodatek do kąpieli pielęgnacyjnych dzieci i niemowląt powyżej. Ma własności myjące. Dodana do kąpieli zapobiega wysuszeniu, nawilża skórę i działa ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Jest produktem hipoalergicznym, nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Emulsja do kąpieli allerco® stanowi unikalne połączenie metabolitu witaminy PP oraz składników zapewniających kompleksową ochronę skóry suchej, skłonnej do podrażnień i alergii. Metabolit witaminy PP chroni przed powstawaniem podrażnień. Zastosowane emolienty działają ochronnie na płaszcz hydrolipidowy. Olej macadamia zmiękcza i natłuszcza skórę. Dodatek witaminy E i gliceryny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry.


Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Działanie:

  • skutecznie i niezwykle łagodnie oczyszcza skórę ciała, zapewniając prawidłową higienę oraz wielogodzinne uczucie czystości i odświeżenia
  • nawilża i natłuszcza skórę, chroniąc przed utratą wilgoci
  • likwiduje nadmierne złuszczanie się naskórka, zapobiegając przesuszeniu skóry
  • zmniejsza skłonność skóry do powstawania podrażnień
  • działa ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka
  • zwiększa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry
  • zmniejsza szorstkość i suchość skóry
  • zmiękcza naskórek


Wskazania

Pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Kąpiele pielęgnacyjne dzieci i niemowląt oraz osób dorosłych.

Sposób użycia

Stosować do każdej kąpieli. KĄPIEL DLA DZIECI I NIEMOWLĄT: Do napełnionej wodą wanienki dodać 20 ml preparatu (1 nakrętka). Po kąpieli skórę delikatnie osuszyć ręcznikiem. Czas kąpieli dla niemowląt: kilka minut, dla dzieci: 15-20 minut. KĄPIEL DLA DOROSŁYCH: do napełnionej wodą wanny dodać 20-40 ml preparatu (1-2 nakrętki). Po kąpieli skórę delikatnie osuszyć ręcznikiem. Czas kąpieli: 15-20 minut.

Skład

  • substancja aktywna: metabolit witaminy PP
  • substancje dodatkowe: emolienty (trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego), olej macadamia, witamina E, gliceryna
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl