BEAUTY FORMULAS  MASECZKA KOLAGENOWA NA TWARZ, 1 szt
certyfikat on-line

BEAUTY FORMULAS MASECZKA KOLAGENOWA NA TWARZ, 1 szt

Producent: Beauty Formulas

Dostępność: dostępny

Postać: maseczka

Działanie: Odżywcze, Regenerujące, Ujędrniające

Ocena:

(0 opinii)

Dodaj swoją opinię

Cena:

8,76 zł

Ilość: szt.

paczkomaty 24/7

Opis

Przywraca pozbawionej życia skórze świeżość i blask. Rozjaśnia skórę, dzięki czemu twarz nabiera promiennego wyglądu. Zawiera arbutynę, wyciąg z korzenia morwy, wyciąg z kwiatu pomarańczy i wyciąg z zielonej herbaty, które wnikają w głąb skóry, ożywiają ją i wyrównują jej barwę.

Działanie

Dzięki specjalnie opracowanej formule, zawierającej mieszankę naturalnych składników, maseczka regeneruje skórę, ożywia ją i przywraca cerze blask i promienny wygląd. Zawarte naturalne substancje zapewniają skórze właściwy poziom nawilżenia i zabezpieczają przed utrata elastyczności.

Sposób użycia

Umyj i wysusz twarz. Rozwiń nawilżoną maseczkę i nałóż na twarz. Pozostaw maseczkę na 5 minut , aby jej składniki przeniknęły w głąb skóry. Następnie ostrożnie zdejmij maseczkę rozpoczynając jej ściąganie od brzegów. Wmasuj w skórę nadmiar płynu, który pozostaw na jej powierzchni. Umyj i wysusz twarz. Maseczkę stosuj 2-3 razy tygodniowo.

Nie stosuj na podrażnioną skórę. W przypadku podrażnienia przerwij stosowanie maseczki. Unikaj kontaktu z oczami. Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymaj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używaj ponownie. Nie wyrzucaj do toalety.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl