Zestaw DERMENA Men Szampon 200 ml + Lotion 150 ml, wypadanie włosów dla mężczyzn
certyfikat on-line

Zestaw DERMENA Men Szampon 200 ml + Lotion 150 ml, wypadanie włosów dla mężczyzn

Producent: Pharmena

Dostępność: Chwilowo niedostępny

Postać: szampon

Działanie: Regenerujące, Wzmacniające, Wypadanie włosów

Ocena:

(0 opinii)

Dodaj swoją opinię

Cena:

46,90 zł
paczkomaty 24/7

Zestaw hamujący wypadanie włosów dla mężczyzna DERMENA Men Szampon + Lotion


DERMENA Men Szampon

  • Hamuje wypadanie włosów
  • Stymuluje odrastanie włosów

Szampon dermena men został stworzony z myślą o mężczyznach obserwujących u siebie nadmierne wypadanie włosów, również o podłożu androgenowym. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych składników aktywnych skutecznie powstrzymuje wypadanie włosów u mężczyzn oraz stymuluje proces odrastania włosów. Szampon hamuje przekształcanie testosteronu w dihydrotestosteron (DHT), związek chemiczny, który przyczynia się do występowania łysienia typu męskiego.

Działanie:

  • poprawia mikrokrążenie skóry głowy,
  • reguluje pracę gruczołów łojowych,
  • posiada właściwości dotleniające na mieszek włosowy,
  • chroni przed powstawaniem podrażnień skóry głowy.


Dodatek składników o działaniu regenerującym i ochronnym sprawia, że włosy są odpowiednio odżywione, odzyskują swój blask i sprężystość. Szampon dokładnie myje skórę głowy i znakomicie pielęgnuje włosy. Po jego zastosowaniu włosy stają się wyraźnie mocniejsze, a skóra głowy odzyskuje naturalną równowagę. Szampon nie obciąża włosów.

DERMENA Men Lotion

Lotion stymulujący odrastanie włosów. Lekka, nie obciążająca włosów formuła powoduje szybkie wchłanianie preparatu. Lotion nie skleja i nie przetłuszcza włosów, nie utrudnia również ich układania. Atomizer zapewnia łatwość i przyjemność użycia preparatu. Efekt związany z zahamowaniem wypadania włosów oraz ustępowaniem łojotoku obserwuje się zwykle w 3-4 tygodniu codziennego stosowania Lotionu Dermena Men.

Działanie:

Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych składników aktywnych, hamuje miniaturyzację mieszka włosowego spowodowaną działaniem DHT. Poprawia mikrokrążenie skóry głowy i stymuluje proces odrastania włosów. Wpływa na cykl wzrostu włosa, reguluje pracę gruczołów łojowych, chroniąc mieszek włosowy przed zaczopowaniem. Chroni przed powstawaniem podrażnień skóry głowy. Lotion Dermena Men zawiera substancje kondycjonujące i ułatwiające wnikanie dobroczynnych składników aktywnych. Po jego zastosowaniu włosy są gęstsze, wyraźnie odżywione i mocniejsze.

Zastosowanie

  • nadmierne wypadanie włosów
  • łagodzenie podrażnień skóry głowy


Przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę głowy. Wypadanie włosów u mężczyzn, pierwsze objawy łysienia typu męskiego, wzmocnienie włosów osłabionych i wypadających, łagodzenie podrażnień skóry głowy, również ze współistniejącym przetłuszczaniem się włosów.

Sposób użycia

Najlepsze efekty osiąga się, stosując lotion dermena men dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Stosować na włosy wilgotne (po umyciu szamponem dermena men) lub suche. Równomiernie spryskać preparatem skórę głowy (5-7 rozpyleń). Szczególną uwagę należy zwrócić na miejsca powstawania zakoli i przerzedzania się włosów. Następnie opuszkami palców delikatnie wmasować preparat okrężnymi ruchami w skórę głowy. Masaż pobudza dodatkowo krążenie i ułatwia wchłanianie substancji aktywnych. Przeczesać włosy i układać jak zwykle. Nie spłukiwać. Nie rozpylać preparatu w kierunku oczu. W przypadku dostania się produktu do oczu przemyć je wodą. Lotion dermena men może być używany w sposób ciągły. Zaleca się równoczesne używanie lotionu z szamponem dermena men, przeznaczonym do codziennego stosowania.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl