HIALUCELL 4900  30 KAPS.
certyfikat on-line

HIALUCELL 4900 30 KAPS.

Producent: BLAU FARMA

Dostępność: dostępny

Ocena:

(0 opinii)

Dodaj swoją opinię

Cena:

44,32 zł

Ilość: szt.

paczkomaty 24/7

Opis

  • HIALUCEL 4900 to nowoczesny preparat, który przywraca skórze młody wygląd.
  • Skład produktu został opracowany przez firmę farmaceutyczną specjalizującą się w dermatologii.


HIALUCELL 4900 to unikalna kompozycja zawierająca:
  • niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (HA) o masie 4900 D
  • krzem organiczny pochodzący z pędów bambusa
  • wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-6 zawarte w oleju z ogórecznika lekarskiego
  • cynk


Działanie

Aktywne składniki zawarte w preparacie HIALUCELL 4900:

  • poprawiają gładkość i elastyczność skóry
  • wygładzają drobne zmarszczki
  • zapewniają właściwe nawodnienie skóry


Kwas hialuronowy (HA) wiąże wodę w skórze – cząsteczka kwasu hialuronowego ma charakter biopolimeru i składa się z powtarzających się wiele tysięcy razy łańcuchów kwasu glukuronowego połączonego z glukozaminą. Masa cząsteczkowa HA waha się od kilku tysięcy do 20 milionów daltonów. Kwas hialuronowy stanowi rdzeń, do którego mogą się przyłączać inne polisacharydy, tworząc przestrzenną sieć zdolną wiązać duże ilości wody. Jedna cząsteczka HA ma zdolność wiązania 250 cząsteczek wody! Ma to szczególne znaczenie dla utrzymania sprężystości i wytrzymałości na zgniatanie tkanki łącznej. Właściwości te są odpowiedzialne za prawidłową jędrność i sprężystość skóry, a ich utrata jest jednym z elementów procesu starzenia.

Kwas hialuronowy odpowiada za młody wygląd skóry – w młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość HA ulega zmniejszeniu. Skóra traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Starzenie się skóry jest procesem złożonym. Poza degradacją kolagenu i produkcją nieprawidłowej elastyny, do głównych przyczyn utraty napięcia, jędrności i elastyczności skóry należy zmniejszenie ilości aktywnego biologicznie kwasu hialuronowego.

Krzem poprawia jędrność skóry- krzem pełni ważną rolę w procesie tworzenia tkanki łącznej oraz zachowania funkcji istotnych składników skóry: kolagenu i keratyny. Zawartość tego pierwiastka w organizmie maleje z wiekiem. Krzem poprawia wygląd skóry i zapobiega jej wiotczeniu, w związku z czym zwany jest często pierwiastkiem piękna. Krzem zawarty w preparacie HIALUCELL 4900 pochodzi z pędów bambusa, które są szczególnie bogate w ten pierwiastek.

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-6 zapobiegają przeznaskórkowej utracie wody – wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega 6 z oleju ogórecznika lekarskiego są ważnym składnikiem ceramidów naskórka, głęboko wbudowują się w strukturę fosfolipidową naskórka, uzupełniając niedobory cementu międzykomórkowego. Wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-6 przywracają prawidłowe funkcjonowanie bariery naskórkowej i zapobiegają przeznaskórkowej utracie wody. W efekcie skóra pozostaje prawidłowo nawilżona, gładka i elastyczna.

Sposób użycia

1 kapsułka dziennie.

Skład

Kompleks zawierający nie mniej niż 70% przyswajalnej krzemionki pozyskany z pędów bambusa (Bambusa vulgaris), wielonienasycone kwasy tłuszczowe szeregu n-6 zawarte w otoczkowanym oleju z ogórecznika lekarskiego (Borago officinalis), zawierającym nie mniej niż 9% kwasu gamma – linolenowego, żelatyna, kwas hialuronowy, siarczan cynku,

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl